Plecak Barbie

( ilość produktów: 1 )

Dziewczynkom w różnym wieku oferujemy efektownie zdobione plecaki Barbie w kolorze różowym lub z niewielkim dodatkiem różu. To modele szkolne dostępne w wersji młodzieżowej i dziecięcej oraz wycieczkowe, wyposażone w kółka i teleskopową rączkę, zapewniające dużą wygodę prowadzenia po równych nawierzchniach. Skorzystaj z oferty sklepu modneplecaki.pl i zamów jeden z nich.

Plecaki z lalką Barbie

Utrzymane w różowej kolorystyce, typowo dziewczęce plecaki Barbie oferujemy w bogatym wyborze atrakcyjnych modeli o zróżnicowanej konstrukcji i funkcjach. Znajdziesz w tym miejscu typowy plecak szkolny z Barbie dla młodszej dziewczynki, z usztywnianymi gąbką plecami, wykonany z nieprzemakalnej tkaniny, wyposażony w pojemne komory wewnętrzne, zewnętrzną kieszeń zamykaną na zamek błyskawiczny i siatkowe kieszenie boczne na bidon lub butelkę z wodą. Znajdziesz tu także młodzieżowy plecak z Barbie, z funkcjonalnym organizerem i wyjściem na słuchawki, który powinien spodobać się niejednej nastolatce. Oczywiście wszystkie prezentowane plecaki Barbie standardowo wyposażone są w zewnętrzne elementy odblaskowe, charakteryzują się dobrą jakością wykonania i wynikającą z niej trwałością.

Zamów różowy plecak Barbie lub sięgnij po inny z oferowanych przez nas produktów dedykowanych dziewczynkom w niemal każdym wieku. Sprzedajemy najlepszej jakości sprzęt przedszkolny i szkolny, w tym plecaki dla dzieci, worki, piórniki, saszetki, organizery oraz różnego rodzaju przybory szkolne. Zapoznaj się z całością naszej oferty i zamów sprzęt, który może przydać się Twojemu dziecku.

      pixel