Piórniki St. Right

( ilość produktów: 52 )

Poznaj wyjątkowe piórniki St. Right i zamów model o kolorystyce i w stylu wykonania dopasowanym do zainteresowań swojego dziecka. Marka należy do polskiego producenta artykułów szkolnych, firmy St. Majewski. Powstała z myślą o szczególnych potrzebach nastoletnich odbiorców, którzy poszukują przedmiotów inspirowanych współczesną modą.

Piórniki szkolne St. Right

Skorzystaj z oferty sklepu internetowego modneplecaki.pl i wybierz dla swojego dziecka oryginalny piórnik St. Right. Możesz sięgnąć po minimalistyczną saszetkę z zamknięciem na zamek błyskawiczny, zamówić większą saszetkę dwukomorową lub wybrać klasyczny, pojedynczy model piórnika bez wyposażenia. Prezentowane piórniki szkolne dostępne są w niezwykle dużej różnorodności kolorów i stylów zdobienia. Oferujemy zarówno modele uniwersalne typu unisex, jak i piórniki St. Right dla dziewczynek oraz chłopców. Pierwsze zwykle wyróżnia dość jasna, pastelowa kolorystyka. Drugie mają na ogół nieco ciemniejsze kolory, z dominującą zielenią, granatem, szarością czy brązem. Jeśli dziecko chce zrezygnować z tradycyjnego piórnika z miejscem na dużą ilość przyborów piśmienniczych, niewielki piórnik saszetka będzie dla niego doskonałą alternatywą.

Przyjrzyj się dostępnym wersjom oryginalnych piórników polskiej produkcji i zamów jeden z nich. Piórniki St. Right to doskonały wybór dla nieco starszych dzieci, które na co dzień nie korzystają już z kredek czy flamastrów, a do szkoły potrzebują zabierać jedynie długopis, ewentualnie pióro, ołówek, cyrkiel i linijkę. Wybierz model piórnika, o którym marzy Twoje dziecko!

pixel