Piórniki

( ilość produktów: 102 )

Piórnik to nieodzowny element szkolnego wyposażenia każdego ucznia. Od mnogości wzorów, kolorów czy wielkości można dostać zawrotu głowy. Zwłaszcza, że na rynku oferta piórnikowa jest niezwykle szeroka.

Ciekawy design, modna grafika, kolory, przykuwają nasz wzrok w pierwszej kolejności. Jednak istotnym jak nie najważniejszym kryterium przy wyborze piórnika, jest jego praktyczność i funkcjonalność.

Dla najmłodszych uczniów, polecamy piórniki rozkładane. Głównie, ze względu na wygodę w ich użytkowaniu. Maluchom zwyczajnie łatwiej i szybciej jest znaleźć rzeczy, które w danym momencie będą im potrzebne. Wielkość, także jest ważna, by pomieścił wszystkie niezbędne przybory szkolne. W naszej ofercie znajdziecie zarówno jednokomorowe i wielokomorowe. Możecie także wybrać piórnik już z wyposażeniem lub sami je skompletować. U nas znajdziecie i jedne i drugie.

Dla starszych uczniów polecamy natomiast saszetki, etui bądź tuby. W nowoczesnych i modnych wzorach na pewno spełnią oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających.

Wszystkie wyżej opisane propozycje znajdziecie w naszej szerokiej ofercie, do której zapoznania Was zapraszamy:) 

    pixel