Worek na sznurkach zamiast klasycznego plecaka?
2019-08-01

Worek na sznurkach zamiast klasycznego plecaka?

Worek na plecy to obecnie niezbędnik każdego, kto ceni wygodę i lubi być na bieżąco z obowiązującymi trendami.

Wcześniej zwykle były kojarzone ze sportem a obecnie nabrały już miejskiego charakteru.

Plecaki na sznurkach czyli popularne „worki” są niezwykle uniwersalne i sprawdzają się idealnie w wielu sytuacjach. Spokojniejsze dni w szkole, wycieczki, wyjście na basen bądź siłownię, zakupy a także spotkania ze znajomymi. Są lekkie, praktyczne i wygodne w codziennym użytkowaniu. Można je nosić zarówno jako torebkę na jednym ramieniu, w ręku jako worek bądź na obu ramionach jak klasyczny plecak.

Mnogość wzorów i kolorów pozwoli Wam wybrać oraz dopasować konkretny model do Waszych zainteresowań, gustu czy konkretnej stylizacji.

Wykonane są z bardzo dobrych gatunkowo materiałów i nawiązują do najnowszych trendów.

Niektóre modele posiadają także przednie kieszenie, dzięki którym możesz przechowywać dodatkowe drobiazgi. Już nie musisz gorączkowo szukać kluczy czy telefonu w pojemnym worku bo przednia kieszeń pomoże Ci mieć zawsze "pod ręką" niezbędne rzeczy. Dzięki niej, szybko i sprawnie znajdziesz najpotrzebniejszy w danej chwili przedmiot

Specjalnie da Was przygotowaliśmy wzory i modele od wiodących producentów na rynku tak , byście znaleźli idealny dla siebie!

Mniej ważne jest to, czy szukacie plecaka na zajęcia sportowe, uczelnię czy do pracy - plecak na sznurkach jest tak uniwersalny, że zapewne zabierzecie go ze sobą wszędzie!
pixel