Rozpoczęcie roku szkolnego …
2019-08-30

Rozpoczęcie roku szkolnego …

Rok szkolny 2019/2020 zbliża się wielkimi krokami… rozpocznie się 2 września w poniedziałek.

Tym samym, to już ostatnie dni wakacji… Na początek roku szkolnego niektórzy czekają z utęsknieniem, a inni nie chcą by w ogóle ten dzień nadszedł i już odliczają dni do najbliższego wolnego od szkoły. Powrót do szkoły po wakacjach nie jest łatwy. Chyba dla większości jest to stresujący czas, a początki zwykle są bardzo emocjonujące.

Trzeba nie tylko porzucić beztroski tryb życia, ale na nowo wdrożyć się w szkolne obowiązki i oswoić ze szkolną rutyną. Z pewnością wszyscy stresujemy się nadchodzącym rokiem szkolnym, jednak często niepotrzebnie i na zapas. Wystarczy dobrze zacząć i być wytrwałym w swoich postanowieniach, i chęci do nauki. Czasami bywa ciężko, ale później będziemy z siebie dumni.

Mamy nadzieję, że spędziliście ten czas tak, jak najbardziej lubicie, a mijające letnie miesiące, pozwoliły Wam nie tylko odpocząć oraz złapać oddech od szkolnej rzeczywistości, ale także nabrać nowej energii do działania w nowym roku szkolnym.

Jeśli początek września chcesz przywitać z uśmiechem, będąc także dobrze przygotowanym do szkolnych wyzwań to nie ma co dłużej odwlekać przygotowań, bo to już ostatni dzwonek, by skompletować szkolną wyprawkę. Jeśli chcecie to zrobić szybko, sprawnie i bez komplikacji, chętnie Wam w tym pomożemy. Oferujemy niezbędne produkty do szkoły od wiodących producentów na rynku, dbając przy tym także o najwyższą jakość produktów. Dla wielu, to właśnie kupowanie szkolnej wyprawki, nowych, kolorowych przyborów szkolnych, plecaka, worka jest jednym z najprzyjemniejszych momentów w powrocie do szkoły. I pamiętajcie, że pierwszy tydzień jest najważniejszy, bo to właśnie od niego zależy z jakim nastawieniem zaczniecie naukę. Dlatego też odkrywajcie w sobie pasję i zaangażowanie by czerpać nie tylko radość ale także satysfakcję z codziennej nauki.

A przed samym pójściem do szkoły – weźcie głęboki oddech, uśmiechnijcie się i śmiałym krokiem wkroczcie w ten nowy rok szkolny! Nowy początek – to nowy start!

Trzymamy kciuki!

Powodzenia!

pixel