Przybory szkolne, które przydadzą się Twojemu dziecku podczas nauki online
2020-04-24

Przybory szkolne, które przydadzą się Twojemu dziecku podczas nauki online

Pandemia koronawirusa sprawiła, że szkoły zostały pozamykane, a zajęcia lekcyjne przeniosły się do domów. W zależności od szkoły nauka online może przebiegać na dwa sposoby. W jednych placówkach dzieci łączą się z nauczycielem z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, aby móc uczestniczyć w zajęciach, a w drugich uczniowie otrzymują zadania do wykonania i polecenie, żeby przesłać prowadzącemu dany przedmiot, efekty swojej pracy. Niezależnie od metody nauki online niezbędne naszym pociechom są przybory szkolne. Czego nie powinno zabraknąć na dziecięcym biurku? 

Sytuacja, z jaką mamy do czynienia, nie jest łatwa dla dzieci, które nie są przyzwyczajone do tego, żeby realizować podstawę programową wyłącznie w domu. Na pewno dużo trudniej jest im się skupić i utrzymać odpowiednią dyscyplinę. Dużo obowiązków spada też na rodziców, którzy często muszą wcielać się w rolę nauczyciela, cierpliwie tłumaczyć dziecku nowe zagadnienia, dyscyplinować i sprawdzać. Aby wszystko przebiegało sprawnie, warto zaopatrzyć się w niezbędne artykuły szkolne dla dzieci. 

Przybory szkolne do nauki

Obowiązkowe wyposażenie każdego ucznia to bez wątpienia podręczniki i zeszyty, ale z uwagi na to, że rok szkolny powoli dobiega końca, to zakładamy, że wszystkie dzieci to niezbędne minimum posiadają. Nauka nie obędzie się bez dobrze wyposażonego w przybory szkolne piórnika. Jednak niemal każdy rodzic wie, że przedmioty z piórnika lubią w tajemniczych okolicznościach znikać. Dlatego co jakiś czas trzeba uzupełnić jego zawartość. Na lekcję matematyki na pewno przyda się dziecku zestaw geometryczny Bambino, który dostępny jest w kolorze zielonym, różowym i niebieskim. Siadając do zadań, już pierwszoklasista musi mieć pod ręką nożyczki, które często wykorzystywane są w kartach pracy. Dla najmłodszych bezpieczne są nożyczki, które mają zaokrąglone końce. W przypadku, gdy dziecko potrzebuje wielu artykułów, warto wybrać gotowy zestaw przyborów szkolnych. Polecana przez nas wyprawka szkolna Bambino Delux dostępna jest w wersji dla chłopca oraz dla dziewczynki i zawiera aż trzydzieści pięć elementów. W jej skład wchodzą, m.in.: 

- zeszyty,
- teczki,
- kredki,
-
pastele,
-
farby plakatowe i akwarelowe,
- bloki rysunkowe i techniczne,
- pędzelki,
- gumki,
- zestaw geometryczny,
- kleje,nożyczki.  

Artykuły szkolne dla dziecka do prac plastycznych

W trakcie edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej dzieci wykonują bardzo duże ilości prac plastycznych. Do tego przede wszystkim potrzebne są kredki. Wysokiej jakości kredki Bambino posiadają drewnianą oprawę i trójkątny przekrój. Charakteryzują się nasyconymi kolorami i idealnym dopasowaniem do ręki dziecka. Oprócz kredek, do wykonywania prac w domowym zaciszu przydadzą się farby plakatowe. Nie możemy zapomnieć też o bloku rysunkowym i pędzlach. Decydując się na zestaw pędzli z naturalnego włosia Astra, otrzymamy produkt trwały, który jeśli będziemy go czyścić po każdym użyciu, powinien służyć dziecku przez długi czas. 

Nauka online obejmuje wszystkie przedmioty, dlatego powinniśmy zadbać o kompletny zestaw przyborów szkolnych dla swojej pociechy. Wysokiej jakości ołówki, kredki czy farby sprawią, że lekcje będą frajdą i przyjemnością. 
pixel