Plecaki, które poleca Roksana Węgiel - kilka propozycji
2020-03-13

Plecaki, które poleca Roksana Węgiel - kilka propozycji

Do szkoły, na spotkanie z przyjaciółmi, a może na wycieczkę? Plecak to niezbędne akcesorium każdego dziecka w wieku szkolnym oraz każdego nastolatka. Przydaje się w wielu różnych sytuacjach i często traktowany jest niemal jak element garderoby. Nic więc dziwnego, że powinien odpowiadać użytkownikom pod względem designu. Nie mniej istotna jest jego funkcjonalność. Znając te potrzeby, St. Majewski wypuścił na rynek linie plecaków St. Right. 

Roksana Węgiel jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych nastolatek w naszym kraju. Jako zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji programu The Voice of Kids zyskała popularność i wielu fanów. Została też ambasadorką linii plecaków St. Right, produktów o zróżnicowanej stylistyce i niebanalnym designie. Ich zaletą jest też funkcjonalność. Szeroka oferta z pewnością trafi w gusta wielu użytkowników. 

Plecak szkolny 

Wśród plecaków St. Right nie mogło zabraknąć produktów przeznaczonych dla dzieci w wieku szkolnym. To oferta skierowana zarówno dla chłopców, jak i dla dziewcząt. Szeroki wybór kolorów, wzorów oraz fasonów to niewątpliwy atut. Nie bez znaczenia jest też solidność produktów, która sprawia, że plecaki szkolne dla nastolatków i dzieci mogą służyć przez wiele lat i gwarantują wytrzymałość w różnych warunkach. To bardzo istotna cecha, zważywszy, na co są narażone plecaki szkolne. Z jednej strony duże obciążenie książkami i przyborami szkolnymi, z drugiej użytkownik, który nie zawsze obchodzi się z nim ostrożnie. Plecaki szkolne bywają rzucane, przesuwane po podłożu, wystawiane na działanie deszczu i silnego promieniowania słonecznego. Doskonale rozumie to producent marki St. Right, który gwarantuje wysoką jakość oferowanych plecaków.


Plecak młodzieżowy

Wśród promowanych przez Roxy plecaków są też modele przeznaczone dla młodzieży. Co istotne, znajdziemy wśród nich plecaki na kółkach, które odciążą kręgosłup młodych ludzi. Jego funkcjonalność w pełni sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających osób. Wykonany z wysokiej jakości nieprzemakalnego poliestru i wyposażony w trzy komory oraz przegrodę na laptop sprawdzi się doskonale nie tylko do szkoły. 


Wśród plecaków, których ambasadorką jest wschodząca gwiazda sceny muzycznej, nie mogło zabraknąć modeli z wyjściem na słuchawki. Plecak młodzieżowy ma też wygodne, szerokie szelki i doskonale nadaje się zarówno do szkoły, jak i na szkolne lub pozaszkolne wycieczki. Jego modna stylistyka i odpowiadający potrzebom młodzieży krój przekonuje wielu młodych ludzi.
pixel