Plecak z motywem Krainy Lodu - sposób na uszczęśliwienie dziewczynki!
2020-03-23

Plecak z motywem Krainy Lodu - sposób na uszczęśliwienie dziewczynki!

Plecak to nie tylko sposób na noszenie książek i przyborów szkolnych. To również sposób na zaprezentowanie własnego stylu i swoich ulubionych bajkowych postaci. W przypadku dziewczynek bardzo często są to bohaterki filmu animowanego „Kraina Lodu”. Poruszająca opowieść o wielkiej siostrzanej miłości chwyciła za serca nie tylko młodych widzów, ale również dorosłych. Nie powinno zatem dziwić, że rodzice chętnie kupują swoim pociechom akcesoria szkolne z podobiznami Anny i Elzy, a dzieci równie chętnie o nie proszą.

„Kraina Lodu” to wyprodukowany w 2013 r. przez wytwórnię Walta Disneya film animowany inspirowany baśnią „Królowa Śniegu”. Od czasu jego premiery cieszy się ogromną popularnością wśród najmłodszych, którzy chętnie wracają do tej opowieści i przeżywają przygody bohaterów na nowo. Wzruszająca jest nie tylko sama opowieść, ale również pochodząca z niej piosenka „Mam tę moc” śpiewana przez tysiące dziewczynek w całej Polsce. Nic zatem dziwnego, że producenci akcesoriów szkolnych zdecydowali się umieścić wizerunki głównych bohaterek na plecakach dla dzieci.

Plecak dla dziewczynki

Sposobem na uszczęśliwienie dziewczynki, która pozostaje pod mocnym wrażeniem tej bajki, jest plecak Kraina Lodu. Umieszczone na nim podobizny Anny i Elzy będą mogły towarzyszyć dziecku w drodze do szkoły, na szkolnej wycieczce oraz przy wielu innych okazjach. Zróżnicowana oferta producentów akcesoriów szkolnych dostarcza osobom zainteresowanym tym asortymentem plecaki Kraina Lodu, ukazujące bajkowe postaci na wiele różnych sposobów i z wykorzystaniem różnorodnej kolorystyki. Dzięki temu plecaki wpisują się w oczekiwania dziewczynek w różnym wieku i z różnymi wymaganiami. Znajdziemy wśród nich modele przeznaczone dla najmłodszych, jak i nieco starszych.


Plecak dla przedszkolaka oraz dla ucznia

Fanów „Krainy Lodu” znajdziemy zarówno wśród najmłodszych, jak i nieco starszych dzieci. Oferta producentów plecaków odzwierciedla te zainteresowania. Plecak przedszkolaka z wizerunkiem Anny i Elzy to zazwyczaj model jednokomorowy, który dodatkowo może mieć boczne kieszenie i jedną zamykaną na zamek przegródkę z przodu. Zazwyczaj jest nieco mniejszy od plecaka szkolnego.

Plecak dla dziewczynki uczęszczającej do szkoły jest większy i ma przynajmniej dwie komory. Przy jego zakupie warto zwrócić uwagę na to, czy został dobrze wyprofilowany i czy szelki są dostatecznie szerokie. Będzie to miało wpływ na wygodę podczas noszenia oraz na zdrowie dziecka.

pixel