Jaki piórnik wybrać do szkoły?
2019-07-24

Jaki piórnik wybrać do szkoły?

Wszyscy wiemy, że piórnik to nieodzowny element szkolnego wyposażenia każdego ucznia. Od wzorów, kolorów, wielkości można dostać niewielkiego zawrotu głowy. Zwłaszcza, że na rynku oferta piórnikowa jest niezwykle szeroka.

Pierwsze kryterium jakie bierzemy pod uwagę to oczywiście wygląd. Ciekawy design, modna grafika, kolory, przykuwają nasz wzrok w pierwszej kolejności. Jednak istotnym jak nie najważniejszym kryterium przy wyborze piórnika, jest jego praktyczność i funkcjonalność.

Dla najmłodszych uczniów, polecamy piórniki rozkładane. Głównie, ze względu na wygodę w ich użytkowaniu. Maluchom zwyczajnie łatwiej i szybciej jest zlokalizować rzeczy, które w danym momencie będą im akurat potrzebne. Wielkość także jest ważna, by pomieścił wszystkie niezbędne przybory szkolne. Tu piórniki znajdziecie zarówno jednokomorowe bądź wielokomorowe. Z przegródkami nim. na gumkę do ścierania, kredki, nożyczki, a nawet przybory geometryczne. I jeszcze jedna kwestia - czy chcemy kupić piórnik już z wyposażeniem czy sami skompletujemy jego wnętrze ale to już bardziej indywidualna sprawa. U nas znajdziecie i jedne i drugie.

Pamiętajcie, że najlepiej takiego zakupu dokonać wspólnie z dzieckiem, tak by obie strony były zadowolone.

Dla starszych uczniów polecamy natomiast saszetki, etui bądź tuby. W nowoczesnych i modnych wzorach na pewno spełnią oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających. Zazwyczaj, starsi uczniowie nie potrzebują już nosić ze sobą codziennie tak dużej ilości akcesoriów do pisania i rysowania więc nieco mniejsze piórniki powinny spełnić swoją funkcję. Przygotowaliśmy dla Was szeroki wybór różnych piórników, odpowiednio dobranych zarówno dla dziewcząt jak i chłopców. Dla najmłodszych uczniów jak i tych starszych.

Wszystkie wyżej opisane propozycje znajdziecie w naszej szerokiej ofercie, z którą możecie zapoznać się na naszej stronie.

pixel