Gdy przygoda czeka na każdym kroku – przegląd plecaczków wycieczkowych dla dzieci
2020-05-20

Gdy przygoda czeka na każdym kroku – przegląd plecaczków wycieczkowych dla dzieci

Zupełnie naturalne jest to, że małe dzieci są bardzo ciekawe otaczającego je świata, wszystko chciałyby zobaczyć z bliska i dotknąć. Taka ciekawość świadczy o prawidłowym rozwoju i rolą rodzica jest to, żeby jak najbardziej ją rozbudzać. Okazją do tego może być zwykły spacer, podczas którego maluchy poznają, chociażby roślinność czy napotkane zwierzęta i owady. Obowiązkowym wyposażeniem takiego małego odkrywcy powinien być plecaczek wycieczkowy, który pomieści wszystkie skarby, które koniecznie trzeba będzie zabrać ze sobą do domu.

Rodzinna wyprawa za miasto albo dłuższy spacer mogą stanowić relaks dla rodzica i prawdziwą frajdę dla dziecka. Wystarczy tylko, że zadbamy o to, żeby dziecko miało swój ekwipunek, w skład którego będą wchodziły akcesoria niezbędne małemu podróżnikowi, takie jak grabki, łopatka, lupa czy lornetka. Pakując plecaczki naszych szkrabów, nie powinniśmy zapomnieć o kilku woreczkach, które posłużą do zbierania np. ciekawych okazów kamyków, które zainteresują dziecko podczas eskapady. 

Plecaczki wycieczkowe dla chłopców i dziewczynek

O tym, że maluchy są bardzo wymagającymi klientami, wiadomo od dawna. Każdy rodzic doskonale zdaje sobie sprawę, że jeżeli maluchowi coś nie przypadnie do gustu, to nie będzie chciał tego nosić. Dlatego też przygotowaliśmy bogatą ofertę plecaków Astra oraz Paso, które z pewnością skradną serca małych odkrywców, co sprawi, że z dumą będą zabierali je ze sobą na wyprawy. Jeżeli nasza pociecha kocha psy albo koty, wówczas idealnym plecakiem dla niej będzie ten z wizerunkiem jej ulubieńca, jak plecak przedszkolny Rachel Hale np. z terrierem lub labradorem.

Plecaczki
z wizerunkami zwierząt są jednokomorowe, z regulowanymi szelkami i wygodnym uchwytem do noszenia przez osobę dorosłą. Takie plecaki są uniwersalne, jeżeli chodzi o płeć. Jednakże w naszej kolekcji nie brakuje tych, które są dedykowane konkretnej płci. Fanki Krainy Lodu na pewno będą oczarowane plecakiem szkolno-wycieczkowym St. Majewski Frozen. Jego zaletą jest to, że jest nieprzemakalny i posiada elementy odblaskowe. A jaki plecak będzie dobrym wyborem dla chłopca? Małych miłośników piłki nożnej ucieszy plecak Paso z kolekcji Goal, a chłopców, którzy chcieliby zostać w przyszłości strażakami, plecak przedszkolny Playmobil z dwoma komorami i odblaskami.

Śniadaniówki i bidony dla głodnych i spragnionych odkrywców

Plecaczki wycieczkowe będą niekompletne, jeśli zabraknie w nich śniadaniówki i bidonu. Zamawiając plecak ze wspomnianej już kolekcji Goal, możemy od razu dobrać z tej samej serii śniadaniówkę i bidon. Podobnie jest z kolekcją plecaków, toreb i piórników Paso z motywem Krainy Lodu. Oprócz pojedynczych produktów możemy kupić też gotowe zestawy, np. zestaw marki Derform, który obejmuje śniadaniówkę oraz bidon z serii Cleo and Frank. Wszystkie oferowane przez nas śniadaniówki i bidony wykonane zostały z wysokiej jakości tworzyw, które są bezpieczne dla maluchów, a przy tym ładne i przyjemne w użytkowaniu.

Wystarczy plecaczek wycieczkowy, śniadaniówka i bidon, aby móc ruszyć poznawać piękno otaczającego świata. I nie muszą to być dalekie wyprawy. Równie dobrze plecak może służyć dziecku do zabawy w ogrodzie czy na tarasie. Kupując plecak wycieczkowy, powinniśmy zwrócić uwagę na jego jakość i posiadane odblaski, dzięki którym maluszek będzie bezpieczny nawet w ciemności, gdy wycieczka się nieco przedłuży.
pixel